ÖVRIGT / Speglar / Spegeltrymå 7897486
nr 789 7486
Spegeltrymå
1800-tal, mahogny, höjd: 260
Kondition: skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 november 2012
kl 19:38:33
100 kr
200 kr
800 kr
300 kr
700 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.600 kr